Exclusive Panatta Dealer for Poland

PINIFARINA LED PLUS

STYL I TECHNOLOGIA DLA KAŻDEGO

Pininfarina, legendarna nazwa wszystkich aut sportowych i entuzjastów Made in Italy, postanowiła współpracować z Panattą przy realizacji linii kardiofitness, która podbija konkurencję.

Do linii Pininfarina Panatta wybrał materiały ze świata motoryzacyjnego i wprowadził automatyczny system smarowania, który pozwala zaoszczędzić do 1 000 € w pierwszych trzech latach konserwacji prowadnic. Ponadto istnieje odnowione oprogramowanie multimedialne z edytorem profilu użytkownika do tworzenia bezokoliczniczych spersonalizowanych profili treningowych.

GŁÓWNE CECHY

AUTOMATYCZNE SMAROWANIE


W przypadku linii cardio panatta wybrała materiały ze świata motoryzacyjnego i wprowadziła automatyczny system smarowania, który pozwala zaoszczędzić średnio 1000 euro w pierwszych dwóch latach konserwacji prowadnic.

Nie jest to już deska do biegania impregnowana woskiem o ograniczonej żywotności i ciągłym zapotrzebowaniu na konserwację, ale całkowicie zautomatyzowany system, który smaruje w razie potrzeby i utrzymuje wydajność i trwałość deski do biegania. OSZCZĘDZAMY SWOJE PIENIĄDZE!

ZAPROJEKTOWANY I WYKONANY WE WŁOSZECH

Panatta cardio fitness to idealne połączenie kształtu i technologii, piękna i funkcjonalności. 100% Made in Italy. Maksymalne dostosowanie

PROFESJONALNY I PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

Programy treningowe dostosowane do każdego rodzaju użytkownika, od poziomu podstawowego po sportowców. Interfejs graficzny przyjazny dla użytkownika, intuicyjny i nowoczesny.

SOLIDNY ​​I NIEZAWODNY

Ramy wykonane ze stali stopowej lub aluminium, o grubości od 3 do 10 mm. Maksymalna wydajność i niezawodność przy całkowitym bezpieczeństwie.

NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI / CENY

Maksymalna funkcjonalność o wartości do ceny, którą może zaoferować tylko Panatta.

CECHY

ZAPROJEKTOWANE PRZEZ PINIFARINA

Nowa sprzęt fitness cardio to idealne połączenie stylu, technologii, piękna i funkcjonalności. Zaprojektowane przez Pininfarina.

RAMA ALUMINIOWA

Ustawienia i regulacje realizowane za pomocą innowacyjnych okrągłych systemów sterowania, które maksymalnie wykorzystują funkcje pojemnościowego wyświetlacza dotykowego.

PANEL

Ten innowacyjny i dynamiczny panel pomaga użytkownikowi w wyborze różnych funkcji. Klawisze Soft Touch.

ZŁĄCZE USB

Port USB do ładowania urządzeń mobilnych.

OPROGRAMOWANIE

Zaawansowane oprogramowanie optymalizuje wydajność, programując szkolenie zgodnie z potrzebami użytkownika, jednocześnie kontrolując wysiłek;

FUNKCJONALNOŚĆ

Maksymalna funkcjonalność wzbogacona o duży schowek na przedmioty, który oferuje wygodne rozwiązanie dla każdej potrzeby;

DETALE

Perfekcyjna dbałość o szczegóły (np. Uchwyt na butelkę);

CZUJNIKI TELEMETRYCZNY

Maszyna ma monitorowanie tętna za pomocą odbiornika telemetrycznego i ręcznych czujników tętna umieszczonych na kierownicy. Automatyczny wybór urządzenia poprzez nadanie priorytetu pasmowi telemetrycznemu (odbiornikowi Polar).

LISTA PRODUKTÓW

POBIERZ

PININFARINA - LED PLUS

Katalog kardio

PDF, wer. Angielska

Katalog ogólny

PDF, wer. Angielska

Katalog części zamiennych

PDF, wer. Angielska

Panatta Plus

PDF, wer. Angielska