Exclusive Panatta Dealer for Poland

NASZE USŁUGI

Dzięki dziesięcioleciom sprawdzonego doświadczenia w branży fitness, Panatta oferuje swoim klientom szeroką gamę spersonalizowanych usług wspierających ich firmy.

Maszyny dla Ciebie

Panatta tworzy unikalny sprzęt dzięki ręcznie wykonanym elementom Made in Italy. Skórę i farbę można wybierać spośród ponad 2000 kombinacji kolorów i wykończeń. Na życzenie klienta, logo może zostać nałożone na wyściółkę i niestandardowe wykończenie.

madeinitaly[1]
marketing-new[1]

Wsparcie biznesowe

Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w branży fitness, Panatta oferuje swoim klientom szeroką gamę spersonalizowanych usług wspierających ich firmy.

Naszymi klientami są Partnerzy, z którymi opracowujemy autentyczną strategię wspierania ich działań, poprzez instrumenty operacyjne i komunikacyjne zdolne do promowania ich centrum.

Pomoc posprzedażowa

Satysfakcja naszych klientów jest monitorowana poprzez szereg usług zaprojektowanych w celu utrzymania idealnie sprawnego stanu maszyn. Dla nas pomoc techniczna oznacza możliwość współpracy z naszymi klientami i pomagania im w osiągnięciu sukcesu. Udostępnienie usługi, która odpowiada ich indywidualnym potrzebom i która zapewnia im zaplanowaną konserwację zapobiegawczą, w celu zagwarantowania optymalnej wydajności naszych produktów.

Liczne centra pomocy, rozmieszczone na terenie całego kraju, sprawiają, że każde połączenie serwisowe jest wydajne i terminowe. Certyfikowani i wyspecjalizowani technicy Panatta są naszą gwarancją wysokiej jakości serwisu.

 
catalogo-ricambi[1]

Certyfikowane testy wstępne

Dzięki certyfikatom Panatta możesz mieć pewność zakupu wysokiej jakości używanych maszyn, które firma poddaje precyzyjnym kontrolom i testom, w celu zagwarantowania maksymalnej niezawodności. Wstępnie używany sprzęt jest przez nas w pełni klimatyzowany i uaktualniony do technicznych i biochemicznych standardów gwarancji i jakości.

Finansowanie

Panatta jest zawsze po stronie klienta, także poszukując finansowania przez instytucje finansowe, aby rozłożyć swoje inwestycje w czasie. Biorąc pod uwagę współpracę z ważnymi instytucjami kredytowymi, oferujemy możliwość uzyskania konkurencyjnych i korzystnych warunków finansowania i leasingu. Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę, która uwolni ich od biurokratycznych bólów głowy.

intro1[1]